Преформа 2622

Преформа 2622

Характеристики
Вага, г
45,6±0,4
Стандарт горловини
2622
Дiаметр
Ø 38
Ємність кінцевого виробу

Харчові продукти, косметику та побутову хімію слід зберігати в надійній тарі, яка зберігає їх корисні властивості. Преформа 2622 об'ємом до 3 л та шириною горла 38 мм виготовляється з гранульованого полімеру шляхом лиття під тиском. Цей матеріал відрізняється міцністю та екологічністю, підходить для тривалого зберігання рідин.

Переваги преформи 2622

Преформа стандарт 2622 – Універсальна тара для соків, газованих напоїв, молочних продуктів, масляних сумішей, косметичних складів, хімії. Для неї характерні:

  • зручний обсяг – місткість 3 л дозволяє використовувати тару для різноманітних продуктів;
  • безпека – полімер, який застосовується для виготовлення, не містить токсичних речовин, не змінює своїх властивостей під впливом ультрафіолету та температури, тому безпечний для харчових продуктів;
  • гігієнічність – пляшку з такої основи можна герметично закрутити, внаслідок чого вона не пропустить всередину забруднення та бактерії.

Купити преформу 2622 можна оптом з індивідуальним дизайном – логотип або гравіювання. Така особливість підкреслить фірмовий стиль та виділить продукцію на прилавках магазину.

Де купити полімерну тару

Купити преформу потрібного літражу можна у компанії «Завод ПРЕФОРМ» – великого виробника пластикової тари та комплектуючих. Вся продукція надійно пакується у гофроящики та доставляється поштовими операторами по всіх містах України.

Дивитися повністю