Преформа 31,5г

Преформа 31,5г

Характеристики
Вага, г
31,5±0,3
Стандарт горловини
РСО 1810
Дiаметр
Ø 28
Ємність кінцевого виробу
1,0-1,5

Заготівлі під ємності випускаються у різних кольорах. Біла преформа 31,5 г підходить для формування пляшок об'ємом 1-1,5 л. Заготовку виготовляють за стандартом РСО 1810. Високе горло діаметром становить 28 мм.

Колби для видування пляшок 1л виготовляється з ПЕТ гранул за допомогою плавлення. Матеріал вирізняється міцністю, стійкістю до механічних пошкоджень. Біла преформа 28 мм є безпечною для харчових продуктів, підлягає переробці після використання.

Для чого призначена біла преформа 31,5 г

Преформа білого кольору найчастіше використовується для фасування молочної продукції. Непрозору тару роблять пігменти з барвниками. Головна перевага ємностей – запобігання змінам властивостей молочної продукції під дією сонячних променів.

Білий колір ємностей нерідко використовується у хімічній промисловості. У непрозорі сулії розливають побутову хімію, косметичні засоби та інші рідини, яким небажано потрапляти на сонце.

Де продають тару білого кольору

На сайті Заводу Преформ можна купити преформу для пляшок, кришки та ручки різного кольору. Ви отримуєте:

  • сертифіковану продукцію;
  • заготівлі та кришки для пляшки з вашим фірмовим логотипом;
  • оперативне виконання замовлення;
  • невисока ціна;
  • надійне пакування, яке захищає під час транспортування;
  • доставку по всій території України.

Щоб оформити замовлення на білу преформу 31,5/28, заповніть форму зворотнього зв'язку на сайті. Незабаром із вами зв'яжеться наш фахівець. Або зверніться до наших менеджерів за допомогою електронної пошти або телефону.

Дивитися повністю