Преформа 31,4г

Преформа 31,4г

Характеристики
Вага, г
31,4±0,3
Стандарт горловини
OIL 21/29
Дiаметр
Ø 28
Ємність кінцевого виробу
1,0-1,5

Для фасування олії та інших маслянистих рідин потрібна міцна легка за вагою тара. Преформа 31,4 г з діаметром горловини 28мм застосовується для виготовлення пляшок об'ємом 1-1,5 л.

ПЕТ стійкий до олій, кислот і лугів. Висока міцність та ударна в'язкість матеріалу полегшує транспортування розфасованих товарів. Прозорі стінки пляшки дозволяють розглянути продукт.

Преформа 31,4 г під олію

Виробники масла купують заготовки для пляшок через їх переваги:

  • преформа 1,5 займає мало місця при зберіганні;
  • зменшує час виробництва товару;
  • не завдає шкоди екології, скорочує відходи.

Преформа 28 мм виготовляється на індивідуальне замовлення, враховуючи особливості продукту. Товщина стінок дозволяє змінювати форми, об'єм та дизайн пляшок прямо в процесі виробництва. 

Де продаються пластикові заготовки 

Завод Преформ пропонує купити преформу для пляшок різного об'єму, ручки та кришки. Ми ретельно контролюємо якість продукції на кожному етапі виробництва. Технологія виробництва передбачає використання первинної сировини та відповідає міжнародним стандартам. 

При транспортуванні преформа 31,4/28 ретельно пакується для захисту від механічних пошкоджень та бруду. Можлива доставка по всій території України. Зв'яжіться з нашим відділом продажу, щоб замовити заготівлі та отримати персональну пропозицію. 

Дивитися повністю