Преформа 36,7г

Преформа 36,7г

Характеристики
Вага, г
36,7±0,4
Стандарт горловини
РСО 1881
Дiаметр
Ø 28
Ємність кінцевого виробу
1,5-2,0

Якісна пластикова тара – запорука безпеки вмісту протягом усього його терміну придатності. Преформа 36,7 г у синьому кольорі використовується для виготовлення пляшок об'ємом 1,5 л. Діаметр її горловини становить 28 мм. оптимальний стандарт, для якого можна підібрати кришки різного забарвлення.

Властивості преформи 36,7/28

Преформа 1,5 виготовлена ​​з екологічного полімеру шляхом видування під низьким тиском. Хімічно інертний матеріал стійкий до взаємодії з харчовими кислотами, впливу ультрафіолету. За рахунок синього барвника у складі забезпечує додатковий захист вмісту, що перешкоджає його окисленню. Замовити преформу 28 мм варто для виробництва газованих вод, солодких напоїв. Також у ній можна зберігати молочну продукцію, олії, продукти косметичної промисловості.

Серед переваг пластикової заготівлі:

  • міцність;
  • герметичність;
  • універсальність;
  • довговічність.

На відміну від скляних та паперових упаковок, пластикова тара найменш повалена механічним пошкодженням, стійка до падінь, ударів. За рахунок легкості її зручно та дешево транспортувати.

Як купити преформу 36,7/28

Щоб оформити замовлення на пластикові заготовки, залишайте заявку на сайті, за допомогою якої менеджер зв'яжеться для уточнення деталей. Разом з пластиковими пляшками пропонуємо замовити кришки для преформи, ручки за оптовими цінами. Продукцію можна оплатити безготівковим способом, і ми доставимо її до будь-якої точки України за допомогою поштових служб.

Дивитися повністю