Преформа 35,7г

Преформа 35,7г

Характеристики
Вага, г
35,7±0,3
Стандарт горловини
РСО 1881
Дiаметр
Ø 28
Ємність кінцевого виробу
1,5-2,0

Газовані солодкі, мінеральні води, харчові олії прийнято зберігати у пластикових пляшках. Для виготовлення використовується преформа 35,7 г, об'ємом 1,5-2 л. Прозора заготівля преформи 2л реалізується упаковками по 7504 штуки.

Особливості преформи 35,7 г

Заготовки для пляшок виготовляються із безпечного, нетоксичного полімеру. Кінцева форма тари утворюється шляхом видування під низьким тиском. Преформа 35,7/28 має такі переваги:

  • безпека;
  • міцність;
  • легкість;
  • герметичність.

Захист вмісту забезпечує щільне накручування кришок на шийку. Їх також можна замовити в будь-якому кольорі з дизайном, що відображає унікальність компанії-виробника. Також можна замовити ручки для пляшок, практичність яких оцінять покупці.

Як замовити преформу 28 мм

Ми пропонуємо великий вибір заготовок для пластикової тари та комплектуючі до неї для підприємств харчової, косметичної, хімічної продукції. Пластикові заготовки виготовляються за інноваційними енергозберігаючими технологіями відповідно до екологічних стандартів. У нас можна купити преформу для пляшок, кришки, ручки та інші аксесуари за оптовими цінами з гнучкими умовами оплати та доставки продукції.

Залишайте заявку на сайті, щоб наш менеджер міг зв'язатися з вами для оформлення замовлення. Ми забезпечуємо надійну упаковку товару для безпечного пересилання, а також надаємо документацію, що супроводжує, для бухгалтерського проведення покупки.

Дивитися повністю