Преформа 34,1г

Преформа 34,1г

Характеристики
Вага, г
34,1±0,3
Стандарт горловини
РСО 1881
Дiаметр
Ø 28
Ємність кінцевого виробу
1,0-1,5

Хімічні та харчові рідини чутливі до властивостей тари, в якій вони зберігаються. Преформа 34,1 г виготовляється із екологічно чистого, хімічно інертного полімеру. Вона не змінює свої властивості під впливом температури та ультрафіолету, надійно захищаючи вміст у первозданному стані.

Особливості преформи 34,1 г

Основа для виготовлення пляшок, ємністю 1-1,5 літрів, виконана у вигляді прозорої колби з синім відтінком, діаметром горловини 28 мм та вагою 34,1 г. Преформа 1л підходить для зберігання харчових рідин, косметичних, миючих засобів. Легкі компактні заготовки зручно транспортувати. Міцний полімер стійкий до механічних пошкоджень, не боїться падіння, ударів. Переваги тари:

  • міцність;
  • безпека;
  • універсальність;
  • герметичність.

У нас можна замовити преформу 28 мм та пластикові кришки для пляшок різних кольорів, а також з індивідуальним дизайном. На кришці можна зобразити логотип компанії як принт або тиснення.

Як купити преформу 34,1 г

Преформа 34,1/28 має універсальний літраж і буде корисною виробникам косметичних засобів, солодких напоїв, мінеральних вод. Щоб оформити замовлення, залишайте заявки за допомогою форми зворотного зв'язку на нашому сайті, подробиці співпраці, у тому числі дизайн, оплату та доставки можна обговорити з менеджером по телефону. Продукція надійно пакується та доставляється поштовими службами по всій Україні. 

Дивитися повністю