Преформа 99,0г

Преформа 99,0г

Характеристики
Вага, г
99,0±1,4
Стандарт горловини
OIL 48
Дiаметр
Ø 48
Ємність кінцевого виробу
5,0-6,0

Харчові та промислові рідини зручно зберігати та реалізувати у пластиковій тарі великого обсягу. Для виготовлення бачків застосовується преформа 99 г із діаметром горла 48 мм. Така тара підходить для зберігання солодких напоїв, питної води, молочної продукції, косметичних засобів, олії.

Особливості преформи 99/48

Преформи 6л – оптимальна тара зберігання оптових партій продукції. Вони виготовлені із екологічно чистого, безпечного для здоров'я полімеру шляхом видування під низьким тиском. Технологія виробництва надає заготівлі особливими властивостями:

  • стійкість до хімічних реакцій із вмістом;
  • міцність та довговічність;
  • легкість;
  • герметичність.

Можна замовити преформу 48 мм, кришки та ручки для пляшок за оптовою ціною та з гарантією якості від виробника. Пластикова тара, виготовлена ​​відповідно до міжнародних стандартів якості, не поступається безпеці та довговічності скляним аналогам. При цьому вона набагато міцніша і легша, що спрощує транспортування та зберігання.

Як замовити преформу 99 г

На «Заводі Преформ» можна замовити заготовки для пластикових пляшок будь-якого об'єму, а також купити ручки для ПЕТ пляшок і кришки, виготовлені за індивідуальним дизайном з логотипом компанії. . Постачальник гарантує якість продукції та збереження під час доставки. Для замовлення залишайте контактні дані у формі зворотного зв'язку на сайті, щоб наш менеджер міг зв'язатися з вами для уточнення деталей.

Дивитися повністю