Преформа 100,0г

Преформа 100,0г

Характеристики
Вага, г
100,0±1,0
Стандарт горловини
Bericap 48
Дiаметр
Ø 48
Ємність кінцевого виробу
6,0-7,0

Більшість сучасної пластикової тари отримано методом видувного формування. Полімерні форми дозволяють отримати ємність будь-якої форми і відтінка. Преформа 100 г розрахована на виробництво пляшок місткістю 6-7 л. Це пластичний, довговічний і міцний термопластик. Стійкий до зовнішніх впливів. Матеріал безпечний для здоров'я, може бути використаний для харчових продуктів – води, соків, молока. Місткі ємності популярні серед виробників автомобільної хімії (шампуні-концентрати, ароматизатори, ополіскувачі для скла), засобів для побутового користування.

Характеристики виробів

Преформа 100/48 – заготівля з поліетилентерефталату масою 100 (+- 1) г. Горлечко з різьбою. Має діаметр 48 мм – відповідає стандарту bericap 48. За замовчуванням відтінок ПЕТ-форми блакитний. Серед популярних альтернативних відтінків – зелений, білий, коричневий. Преформа для пластикових пляшок 7 л може бути прозорою (безбарвною).

Переваги продукції Заводу Преформ

Завод Преформ – великий постачальник полімерних заготовок для виробництва ємностей різного розміру. Рішення купити преформу 100 г на Заводі дає ряд переваг:

  • отримання якісних заготовок з сертифікованої сировини;
  • можливість вибору кольору пластика;
  • замовлення оптом будь-якої партії.

Також тут можна замовити закупорку для пластикових пляшок. Для комфортного транспортування ємностей об'ємом 7 л рекомендована установка ручок.

Правила зберігання і експлуатації преформ

З активним використанням заготовок виник питання правильного транспортування і зберігання. Упаковка ПЕТ-форм включає обгортання їх плівкою, розміщення в гофрокоробки, установку на спеціальні піддони. Щоб пластикові преформи 100 г зберегли свої якості, їх необхідно зберігати в прохолодному місці або при кімнатній температурі. Недопустиме розміщення заготовок під прямими сонячними променями.

Дивитися повністю