Преформа 18,9г

Преформа 18,9г

Характеристики
Вага, г
18,9±0,2
Стандарт горловини
РСО 1881
Дiаметр
Ø 28
Ємність кінцевого виробу
0,5

Активне застосування харчового пластику створило потребу в удосконаленні процесу виробництва. Ємності різного об'єму – від 0,5 до 10 л – виготовляють з полімерних заготовок.

Преформа РСО 1881 18,9 грама – пластикова колба, розрахована на видування пляшки вмістимістю 0,5 л. Це популярний об'єм для розливу напоїв – води, пива, квасу, молока, кисломолочної продукції. У повсякденному використанні зручні невеликі ємності з побутовою хімією – ополіскувачами, засобами для миття вікон або посуду.

Характеристики виробу

Преформа 18,9/28 – це пластикова колба масою 18,9 (+-0,2 г). Виконана з термопластичного поліефіра. Легкий, міцний, безпечний для здоров'я матеріал з відмінними експлуатаційними характеристиками. Модель відповідає стандарту РСО 1881. Це конструкції з низьким горлом і стандартною різьбою. В результаті вдається зменшити вагу горловини. Можна використовувати полегшені кришки. Це дозволяє зменшити витрати поліетилентерефталату, а отже зменшити витрати.

Робота з індивідуальними замовленнями

Преформи для пластикових пляшок категорії 18,9 г за замовчуванням передбачають фарбування в білий непрозорий колір. Будучи виробниками, Завод Преформ надає можливість вибрати відтінок і ступінь прозорості колби. Ціна форм залежить від об'єму поставки, виготовлення заготовок за стандартом або індивідуальними параметрами.

Переваги Заводу Преформ

Не знаєте, де купити преформу 18,9 г? Якщо ви прийшли на сторінку Заводу Преформ – пошук можна вважати успішно завершеним.

Наші переваги:

  • виробництво міцних, надійних, стійких до механічних впливів заготовок;
  • застосування безпечної сировини;
  • великий товарний асортимент;
  • комплектація преформ кришками, ручками;
  • індивідуальна політика цін;
  • гнучкість у підході до кожного клієнта.

Довгострокове і продуктивне партнерство – одна з головних завдань.

Дивитися повністю