Преформа 21,8г

Преформа 21,8г

Характеристики
Вага, г
21,8±0,3
Стандарт горловини
РСО 1881
Дiаметр
Ø 28
Ємність кінцевого виробу
0,5

Зменшити витрати на виробництво, зберігання та логістику пластикової тари дозволяє використання ПЕТ-заготовок. Вони відрізняються за розміром, кольором, форматом горла. Преформа 21,8 г розрахована на виробництво пляшки об'ємом 0,5 л. Вага виробу складає 21,8 г. Готова ємність отримується шляхом видуву розігрітої форми. Технологія дозволяє змінювати конфігурацію готової пляшки, брендувати колбу або кришку.

Характеристики виробів

Для пляшок об'ємом 0,5 л можна замовити преформи в діапазоні від 14,2 до 21,8 г. В чому різниця? Різниця в товщині пластика. Для точок продажу розливних напоїв прийнятний і перший варіант. Якщо необхідні ємності, в яких рідини будуть транспортуватися, зберігатися на складах або торгових прилавках, рекомендована преформа для пляшок 21,8/28. Це більш щільні колби з горлом 28 мм. В стандартне представлення – червоний відтінок. За бажанням можливе виготовлення півфабриката в будь-якому кольорі. Для цього в полімер буде доданий пігмент іншого кольору. Можливе виготовлення заготовки без пігмента.

З якими кришками сумісні

Стандарт горла преформи червоного кольору – PCO 1881. Це формат низького горла. Має класичну різьбу для закручування. При підборі сумісних кришок зверніть увагу на параметр «стандарт горловини». Він також повинен бути PCO 1881. Червоні преформи 21,8 можна суміщувати з кришками 2,05 г і 2,10 г і діаметром 28 мм.

Заготовки від Заводу Преформ

Гарантією високої якості та надійності продукції є суворий контроль всіх етапів виробництва, починаючи від закупівлі сировини. Потрібно купити преформи 21,8 грама оптом? Завод Преформ – надійний виробник упаковочних півфабрикатів. Виготовить і за погодженням з клієнтом доставить форми в потрібному відтінку, розмірі та кількості. Транспортування заготовок здійснюється в гофрокоробах, розміщених на піддонах. Перед відправкою всі вироби проходять перевірку на міцність, включаючи стійкість до ударів.

Дивитися повністю