Преформа 14,2г

Преформа 14,2г

Характеристики
Вага, г
14,2±0,2
Стандарт горловини
РСО 1881
Дiаметр
Ø 28
Ємність кінцевого виробу
0,5

Пластикова тара – затребувана упаковка в сфері споживання. Для її виготовлення методом екструзії використовують заготовки з поліетилентерефталату. Преформа РСО 1881 14,2 розрахована на видування пляшок об'ємом 0,5 л. Відповідність стандарту РСО 1881 говорить про безпеку матеріалу для харчових продуктів. Затверджено асоціацією ISBT, до якої входять такі гіганти, як Coca-Cola, Pepsi, Kraft Food.

Виробництво починається з підбору якісного полімерного матеріалу. Далі створюються форми для лиття заготовок. Заключний етап – заповнення підготовлених шаблонів розплавленим полімером.

Характеристики виробу

На Заводі Преформ можна купити преформу РСО 1881 різних конфігурацій. При виборі моделі відштовхуйтеся від наступних параметрів:

  • вага виробу – залежить від ємності пляшки, для якої призначена форма;
  • колір – можна вибрати запропонований в каталозі варіант (прозорий) або вказати свій (популярні синій, зелений, білий, коричневий);
  • стандарт горлечка – заготовки 14,2 відповідають стандарту PCO (Plastic Closures Only) 1881 – діаметр горлечка складає 28 мм.

Преформа 14,2/28 – заготовка вагою 14,2 (+- 0,2) г. Пляшки об'ємом 0,5 л часто використовують для молочних продуктів, соків, води, газованих напоїв. Це зручна тара для побутової хімії, автомобільної косметики.

Завод Преформ – вигоди звернення

ПЕТ преформи від Заводу Преформ – це можливість скоротити супутні витрати виробничого підприємства, підвищити рентабельність. Компактні заготовки займають мінімум (в порівнянні з готовою тарою) місця при транспортуванні та зберіганні. Це міцна, герметична та надійна упаковка, сфера застосування якої не обмежується харчовою галуззю. Сучасне обладнання, значущі виробничі потужності, сертифікована сировина – базові умови стабільного та плідного партнерства!

Дивитися повністю