Преформа 28,9г

Преформа 28,9г

Характеристики
Вага, г
28,9±0,3
Стандарт горловини
РСО 1881
Дiаметр
Ø 28
Ємність кінцевого виробу
1,0

Для розливу олій, молочної продукції, газованої та мінеральної води, соків можна використовувати пластикові пляшки. Також вони підходять для зберігання побутової хімії, косметики, деяких видів лакофарбових матеріалів. Преформа 28,9 застосовується для виготовлення пляшок об'ємом 1 л. Вона виготовлена ​​з гранульованого полімеру, стійкого до перепадів температури та вологості. Стандарт 1818 передбачає наявність різьби для щільного загвинчування кришки на горлі діаметром 28 мм.

Особливості та види преформи 28,9

Преформа 28,9/28 виготовляється із зеленого прозорого пластику високої якості. Колір та форму кінцевої тари можна змінити за умови індивідуального замовлення. В наявності виробника різні варіанти кольорів, а також можливість гравіювання фірмового логотипу. Унікальний дизайн допоможе вигідно відрізнити продукцію на прилавках магазину, зробити її впізнаваною та незабутньою.

До переваг ПЕТ упаковки належать:

  • міцність;
  • герметичність;
  • ударостійкість;
  • екологічність.

Пластикові пляшки виготовляються з безпечних матеріалів, які не змінюють своїх властивостей при нагріванні, охолодженні, контакті з вмістом.

Як купити преформу 28 мм

Продукцію «Заводу Преформ» можна замовити за допомогою форми зворотнього зв'язку на сайті. Товар можна сплатити за безготівковим розрахунком. Продукція фасується в поліетиленові пакети, гофрокороби та стрейч-плівку, що доставляється по всій країні поштовими службами.

Дивитися повністю