Преформа 26,2г

Преформа 26,2г

Характеристики
Вага, г
26,2±0,3
Стандарт горловини
OIL 21/29
Дiаметр
Ø 28
Ємність кінцевого виробу
1,0

При виробництві пластикових пляшок як основа використовуються колбоподібні заготовки. Для них характерна невелика вага та наявність точного різьблення на горлі. Для виготовлення пляшок ємністю 1 л застосовується преформа 26,2 зі стандартом горловини OIL 21/29. Вона виготовлена ​​з гранульованого поліетилентерефталату шляхом пресування. Технологія надання необхідної форми передбачає видування при нагріванні під тиском.

Переваги преформи 26,2

Пластикова тара економічніша і простіше в експлуатації, ніж інші види. Преформа 26,2/28 має корисні властивості, цінні для виробника рідкої продукції та кінцевого покупця:

  • ергономічність – зручна обтічна форма зі стійким днищем;
  • стійкість до деформації, пошкоджень;
  • безпека – якість пластику відповідає міжнародним стандартам, розробленим для тари для харчових продуктів.

Преформа 28 мм застосовується для зберігання солодких напоїв, соків, молочної продукції, олій, косметичних та засобів для чищення.

Де замовити преформу 26,2/28

«Завод Преформ» виробляє широкий спектр ПЕТ продукції для безпечного зберігання рідин харчового та технічного призначення. У компанії можна купити преформу будь-якого кольору та розміру, підібрати кришки та ручки.

Постачальник гарантує якість продукції, надійну оплату з документальним підтвердженням, зручну доставку на адресу або на відділення поштової служби. Для замовлення залишайте заявку на сайті.

Дивитися повністю