Преформа 66,0г

Преформа 66,0г

Характеристики
Вага, г
66,0±0,7
Стандарт горловини
JUICE 38мм
Дiаметр
Ø 38
Ємність кінцевого виробу
2,0-5,0

Воду, побутову хімію та інші рідини фасують у прозорі баклажки об'ємом на 2-5 літрів. Для їхнього виробництва підходить преформа 66 г з горловиною діаметром 38 мм. Пластикову заготовку роблять із первинної сировини. ПЕТ виділяється:

  • герметичність;
  • міцністю;
  • безпекою;
  • невеликою ціною.

Через малу вагу преформа 66/38 зручна при зберіганні та транспортуванні. Матеріал можна переробляти та використовувати повторно. Використання заготовок скорочує час, фінансові та трудові витрати виробників напоїв та побутової хімії.

Кришки для преформи 66 г

Крім заготовок для повноцінної тари потрібні кришки для преформи. Для стандарту JUICE використовують моделі із внутрішнім діаметром 38 мм. Стандартно виробляються сині кришки, але колір можна змінити на замовлення.

Можна купити преформу з незвичайним дизайном кришок, наявністю логотипу на поверхні. Для кожного клієнта розробляється унікальна модель.

Де купують заготівлі під пляшки

Завод Преформ пропонує кришки, ручки та преформи 5л для харчової та хімічної промисловості. Наша продукція відповідає міжнародним стандартам і проходить перевірку якості на кожному етапі виготовлення.

Для захисту при транспортуванні преформа 38 мм поміщається у надійну упаковку. Надсилання товару здійснюється по всій території України. Щоб замовити преформу 66 г з унікальним дизайном, зв'яжіться з нашим відділом продажів.

Дивитися повністю