Преформа 28,5г

Преформа 28,5г

Характеристики
Вага, г
28,5±0,3
Стандарт горловини
OIL 21/29
Дiаметр
Ø 28
Ємність кінцевого виробу
1,0

Пластикові пляшки – гарна альтернатива скляним. Удароміцність, легкість та низька собівартість підкріплюються універсальністю. Преформа 28,5 г підходить для зберігання харчових рідин, олій, побутової хімії, косметичних засобів. Преформи на пляшки від виробника будуть корисні великим промисловим виробникам та приватним крафтовим цехам.

Особливості продукції

Преформа 1л виготовлена ​​з міцного та безпечного полімеру. До переваг такої упаковки належать:

  • герметичність;
  • міцність;
  • екологічність;
  • ергономічність.

Преформа 28 мм важить 28,5 г, що полегшує транспортування великих оптових партій, а також складське зберігання. Ширина горла становить 28 мм, такий діаметр зручний як для розливу вмісту, так і для його поступового використання. Стандарт горла OIL 21/29 передбачає щільне загвинчування кришки.

Оригінальна модель тари випускається в прозорому вигляді, але на індивідуальне замовлення можна вибрати будь-який колір – синій, зелений, жовтий та інші. Розмір партії та комплектуючі обумовлюються при оформленні покупки.

Де купити преформу 28,5/28

У компанії «Завод ПРЕФОРМ» можна замовити заготівлі для пластикових пляшок будь-якого формату, а також відразу купити ручки для ПЕТ пляшок і кришки відповідного кольору і формату. Виробник надає гарантію, документальний супровід покупки та доставку по всій Україні.

Дивитися повністю