Преформа 19,3г

Преформа 19,3г

Характеристики
Вага, г
19,3±0,2
Стандарт горловини
РСО 1810
Дiаметр
Ø 28
Ємність кінцевого виробу
0,5

Відповідальні виробники продуктів харчування вибирають надійне та безпечне пакування. Для молочної продукції, соків можна купити преформу 19,3 г. Вона виготовлена ​​з білого прозорого пластику, що захищає вміст від ультрафіолету. Оснащена горловиною діаметром 28 мм із різьбленням за стандартом РСО 1810. Максимальний об'єм ємності становить 0,5 л.

Чому варто купити преформу 19,3 г

Преформа 19,3/28 – гарантія збереження початкового хімічного складу та корисних властивостей вмісту за дотримання рекомендованих умов зберігання. Пластик, з якого виготовлені колби шляхом лиття під тиском, відповідає нормативам, безпечні для людини. Він не токсичний, не виділяє шкідливих речовин при перепадах температури, змінах вологості.

Переваги замовлення преформи 28 мм від виробника

Компанія «Завод Преформ» виробляє широкий асортимент ПЕТ продукції:

У наявності представлені заготовки для тари від мінімальної до максимальної ємності, а також комплектуючі до них різної конфігурації та кольорів. Тут можна замовити повний комплект для фасування своєї продукції за оптовими цінами. Доступний індивідуальний дизайн кольору, гравіювання, розміщення фірмових логотипів.

Продукцію можна замовити онлайн із доставкою поштовими операторами по всій країні. Виробник гарантує надійну упаковку та безпечну оплату.

Дивитися повністю