Преформа 23,2г

Преформа 23,2г

Характеристики
Вага, г
23,2±0,3
Стандарт горловини
OIL 21/29
Дiаметр
Ø 28
Ємність кінцевого виробу
0,5-1,0

У пляшки, ємністю від 0,5 до 1 л зручно розливати солодкі та мінеральні води, лимонади. Преформа 23,2 г герметично загвинчується кришкою, що відповідає стандарту OIL 21/29. Заготовка для пляшки виконана у формі колби із прозорого полімеру.

Переваги 23,2 г

ПЕТ заготовки виготовляються з пресованого гранульованого поліетилентерефталату шляхом видування при нагріванні. Технологія мінімізує брак, забезпечуючи високу продуктивність для інтенсивного випуску якісних преформ 23,2/28.

Преформа 0,5 має такі переваги:

  • міцність та невибагливість до умов транспортування та зберігання – вироби важко пошкодити механічним шляхом, вони стійкі до перепадів температури;
  • довговічність – ПЕТ пляшки можна багаторазово використовувати повторно;
  • зручність – преформи на пляшки легко транспортувати, їм можна надати різноманітної форми.

ПЕТ заготівлі можна замовити у прозорому варіанті або вибрати будь-який колір пластику із запропонованого асортименту.

Як купити преформу 28 мм

Купуючи ПЕТ продукцію безпосередньо у виробника можна бути впевненим у її якості та безпеці угоди. До послуг покупців широкий вибір заготовок різного обсягу, кольору та стандартів горла. Можна відразу купити ручки для ПЕТ пляшок великого об'єму, а також кришки в колір.

Продукція на замовлення надійно пакується в поліетиленові пакети та гофрокороби, обтягується стрейч-плівкою та доставляється по всій країні поштовими службами.

Дивитися повністю