Фото Изделие Вага, г Стандарт горловини Дiаметр Ємність кінцевого виробу Кількість в упаковці
Преформа 37,0г
37,0±0,4
РСО 1810
Ø 28
1,5-2,0
7504
Преформа 38,9г
38,9±0,4
РСО 1881
Ø 28
1,5-2,5
7200

 

Завод Преформ робить сучасні преформи для виготовлення пластикових пляшок. Заготовки створюються на основі високоякісного полімеру PET із використанням передового обладнання та технологій. ПЕТ, на основі якого створюється преформа 1,8 л — поліетилентерефталат (полімер). Це безпечний матеріал, який підходить для виготовлення тари.

Як виробляється преформи для ПЕТ пляшок 1800 мл

Виготовлення преформи з ПЕТ здійснюється шляхом нагрівання та розтягування полімерної гранули. Нагріваючись до певної температури, пластик стає м'яким та пластичним. Потім за допомогою спеціального інструменту він розтягується та формується у преформу. На наступному етапі охолоджується, виходить готова до використання для виробництва пляшок модель.

Властивості форми

ПЕТ є матеріалом, який має високу стійкість до ударів, хімічних речовин і вологи, що робить його ідеальним для використання як упаковка:

  • для продуктів харчування;
  • соків, вод, лимонадів;
  • деяких олій та хімічних середовищ.

Крім того, ПЕТ можна легко переробляти, що зробило його популярним матеріалом у пакувальній промисловості. Сьогодні вигідно купити преформу 1,8 л для харчової та напоїв, а також інших галузей, де необхідно упаковувати рідини та інші продукти.

Асортимент

На заводі ціна преформи 1,8 л залежить від особливостей моделі. Вироби доступні в різних кольорах, включаючи:

  • прозорий,
  • зелений,
  • синій,
  • жовтий та інші

Відтінок залежить від вимог замовника. Різьблення шийки пляшок призначене для встановлення кришок різного типу та діаметру. Розміри пляшок можуть бути різними і залежать від конкретних вимог клієнта. Преформи також можна замовити у різних розмірах, включаючи діаметр, висоту та товщину стінок.

Завод Преформ також пропонує можливість замовити кришки для пляшок оптом, нанести на них логотипи та інші графічні елементи відповідно до побажань замовника.

Для отримання додаткової інформації, заповніть поля нижче
Форма зворотного зв'язку
Просто залиште свої дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом