Преформа 26,0г

Преформа 26,0г

Характеристики
Вага, г
26,0±0,3
Стандарт горловини
РСО 1881
Дiаметр
Ø 28
Ємність кінцевого виробу
1,0

Щоб забезпечити довговічність продукції та додатковий її захист при транспортуванні та зберіганні, можна використовувати ПЕТ тару із щільного пластику. Преформа 26 г із діаметром горла 28 мм використовується для виготовлення пляшок, об'ємом 1 л. Стандарт РСО 1881 забезпечує герметичне загвинчування ємності, що запобігає доступу бактерій і забруднень ззовні.

Призначення преформи 26 г

Преформа 26/28 має такі корисні характеристики:

  • герметичність;
  • легкість;
  • міцність;
  • економічність.

ПЕТ тара виготовляється з колбоподібних заготовок за допомогою видування під низьким тиском різноманітної форми за шаблоном. В основі пластикових пляшок – пресований гранульований полімер. Його склад виключає токсичні речовини, тому така тара є безпечною для харчових продуктів. Її доцільно використовувати для розливу солодких напоїв, газировок, молочних продуктів, олій.

Як купити ПЕТ тару

Купити преформу 28 мм можна у стандартному синьому кольорі або замовити червоні, зелені або коричневі заготовки. На «Заводі Преформ» також можна відразу оформити замовлення на кришки для преформи. Заготівлі відпускаються оптом, фасуються в поліетиленові пакети, гофрокороби. Продаж здійснюється за безготівковим розрахунком, оплатою за реквізитами з документальним супроводом для бухгалтерського обліку, доставляється кур'єром та поштовими операторами по всіх містах України.

Дивитися повністю